Quantcast

VOYO slaví 10 milionů zhlédnutých titulů

| redakce | tisk

Videoportál VOYO po roce od přechodu k předplatitelskému modelu dosáhl v průběhu uplynulého víkendu hranici 10 milionů zhlédnutých titulů ze své knihovny. Ta v současnosti obsahuje více než 1 800 filmů a seriálů z české i zahraniční produkce, a to včetně pořadů a seriálů z dílny televize Nova.

Stěžejní část tvoří původní tvorba TV Nova, a to jak její archiv, tak i epizody před uvedením v TV. Filmoví fanoušci vyhledávají novinky včetně největších hollywoodských hitů, ale i menších, nezávislých filmů jako je Klip nebo Atomic Age, které byly na VOYO uvedeny spolu s jejich premiérou v kino distribuci. Předplatitelům je k dispozici také unikátní filmový kanál VOYO Cinema, kombinující výhody lineárního vysílání a Video on Demand (VoD) služeb, anebo vysílání placené sportovní stanice Nova Sport, včetně přímých přenosů a archivu významných sportovních událostí. V nabídce je také exkluzivní obsah z reality show, aktuálně například SuperStar, který významně rozšiřuje a doplňuje obsah vysílaný v TV. V neposlední řadě se na VOYO průběžně rozšiřuje výběr zahraničních seriálů, fanoušci na něm například najdou kompletní sérii napínavého seriálu Last Resort (Poslední základna) nebo kultovní seriál Community (Zpátky do školy), který VOYO nabízí v původním znění s titulky.

Deset milionů zhlédnutí našich titulů nás velmi těší a doufáme, že toto číslo poroste s dalším rozšiřováním obsahu knihovny. Z našich výzkumů vidíme, že naši předplatitelé mají největší zájem o seriály z produkce televize Nova, které nabízíme také před odvysíláním dílů v televizi, předplatitelé vlastnící chytré televizory pak nejvíce využívají širokou nabídku filmů,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb skupiny Nova. „Chceme se nyní zaměřit na segment zahraničních seriálů v původním znění s titulky. Takto plánujeme nasadit třeba i velmi populární seriál Breaking Bad (Perníkový táta), jehož poslední sérii bychom chtěli odvysílat jen krátce po jejich uvedení v USA,“ dodává Petr Horák.

Videoportál VOYO, který je součástí online portfolia skupiny Nova, má v současnosti v České republice 26 500 předplatitelů. Služba je kromě počítačů dostupná i na chytrých televizorech a tabletech i telefonech se systémem iOS.

zdroj: TV Nova

Reklama
Vybrané články