Švédové odpojí analogové vysílače
| redakce | tiskŠvédská vláda rozhodla o postupném odpojení analogového terestrického vysílání ve třech krajích. V regionu Gotland se odpojí kanály veřejnoprávní televize SVT1, SVT2 a komerční TV4. Vysílání zde skončí 19.září 2005.
10.října 2005 dojde k podobné události i v Gävle. V regionu Motala bude analogové šíření SVT ukončeno 21.listopadu. TV4 zde bude možné přijímat digitálně od 5.prosince 2005.
Dne 8.dubna 2005 odstartuje informační kampaň, která bude informovat diváky o ukončení analogového šíření a nutnosti přechodu na příjem z digitálního přenosu.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi