CryptoBox 800 UHD

ÓČKO HELP - Společně pro ZOO Praha

| redakce | tisk

Óčko pomáhá po povodních pražské ZOO. Stalo se partnerem charitativního koncertu pořádaného 12.6.2013 od 20:00 v Lucerně pro sbírku na obnovu zaplavených částí zoologické zahrady v Tróji.

Koncert bude podpořen živým vysíláním na Óčku od 20:00 do 22:00, v rámci kterého bude zprovozněna zpoplatněná telefonní linka do studia. Diváci každým svým zavoláním přispějí částkou 15 korun na konto ZOO Praha. Odměnou dárci bude osobní poděkování od známé osobnosti ze studia. Mezi potvrzenými hosty pořadu ÓČKO HELP jsou například: Andrea Kerestešová, Pavel Anděl, Pavel Vítek, Kateřina Hrachovcová, Debbi a další.

Ve studiu přivítáme i hrdiny ze zoologické zahrady, kteří zachraňovali zvířata před velkou vodou. ÓČKO HELP odvysílá autentické záběry přímo z terénu záchranných akcí.
Po dobu živého vysílání se studio bude průběžně spojovat s Lucernou a zprostředkovávat atmosféru večera, který patří ZOO Praha.

V průběhu celého dne budou moci diváci Óčka zasílat také DMS. Stanice totiž bude ve svém vysílání propagovat speciálně zřízenou dárcovskou službu DMS ZOO PRAHA (87 777), prostřednictvím které lze také přispívat.

zdroj: Óčko