Topfun je 7 let an trhu a má přes 27 tisíc uživatelů SVOD balíčku

| redakce | tisk

Společnost Topfun Media a.s. k 31.5. 2013 získala 27.000 aktivních uživatelů, využívajících SVOD tarif Topfun Start.

"V současné době navyšujeme měsíčně počet aktivních uživatelů tohoto tarifu o cca 2.000 zákazníků s tím, že tento počet chceme neustále navyšovat a to především spoluprací s marketingovými partnery," řekl Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media a.s. Radek Přikryl.

SVOD tarif Topfun Start je balíček 50 filmů s obměnou 15 filmů měsíčně za cenu 49,-Kč pro zákazníky v České republice a 2€ pro zákazníky na Slovensku. Vedle již stávajících poskytovatelů obsahu do tohoto balíčku, jednáme o rozšíření obsahu ve formě atraktivních zahraničních seriálů a to ještě před uvedením v rámci lokálních komerčních TV. poznamenal Radek Přikryl.

Společnost Topfun Media nedávno uvedla ve své Videopůjčovně Topfun první díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta od režiséra Petera Jacksona, uvedení této filmové novinky se shledalo u zákazníků s velkým ohlasem. Na začátek července připravuje Topfun nasazení amerického thrilleru Argo. Tato filmová pecka získala mimo jiné Oscara i Zlatý glóbus v kategorii nejlepší film a Ben Affleck získal zlatý glóbus za nejlepší režii. Fanoušci Toma Cruise se mohou v průběhu prázdnin těšit na nasazení sci-fi filmu Nevědomí, který zavádí diváka do budoucnosti a nabízí pohled na válkou zdevastovanou zemi a snahu hlavního hrdiny o spasení lidstva.

zdroj: Topfun