Quantcast

FTV Prima zastavila natáčení dalších dílů Nikdo není dokonalý

| redakce | tisk

Zábavný pořad Nikdo není dokonalý končí. Společnost FTV Prima se rozhodla zastavit natáčení dalších dílů tohoto zábavného pořadu. Na obrazovkách TV Prima se udržel 15 let.

"Po úspěšných 15 letech vysílání pořadu Nikdo není dokonalý zastavuje televize Prima natáčení dalších dílů. Jiřímu Krampolovi děkujeme za loajální spolupráci a těšíme se na setkání při dalších projektech," uvedl dnes tiskový mluvčí FTV Prima David Vaníček.

Zábavně naučný pořad Nikdo není dokonalý, který moderoval herec Jiří Krampol, byl nejdéle vysílaným pořadem na TV Prima. Diváci jej mohli sledovat 15 let - první díl se vysílal 11. 10. 1997.

FTV Prima zastavila natáčení dalších dílů Nikdo není dokonalý
▲ FTV Prima zastavila natáčení dalších dílů Nikdo není dokonalý

Nejsledovanější díl se vysílal 22.4.2001, tehdy se na něj dívalo 2 075 tisíc diváků při podílu na trhu 45,41% share. V průběhu patnácti let se natočilo více než 500 dílů této pravidelné vtipné sondy do znalostí a neznalostí českého národa, v níž se vystřídalo téměř 1000 hostů. Například Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Věra Galatíková, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Jiří Kodet, Luděk Munzar, Helena Růžičková, Karel Gott, Eva Pilarová, Marta Kubišová, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil, Jiří Menzel, Jiří Bartoška, Jiří Suchý, Lucie Bílá, Zdeněk Troška, Jiřina Jirásková a mnozí další.

Zatímco někteří se objevili v pořadu pouze jednou, jiní byli pravidelnými účinkujícími. „V pořadu Nikdo není dokonalý jsem byla pouze jednou a moc jsem se na účast těšila. Jirku Krampola mám ráda, znám se s ním spoustu let, jednak jsme spolu natočili některé filmy, jednak jsme účinkovali v 70. letech v Divadle Semafor. Když jsme si dali před pořadem schůzku, abychom probrali témata, o nichž se budeme bavit, vzpomínali jsme právě na tuto dobu. Některé momenty ještě se Slávkem Šimkem jsem si už vůbec nepamatovala, tak mi je Jirka připomínal, “ říkala herečka Lenka Kořínková.

Naopak sexuolog Radim Uzel byl v pořadu podle svých slov minimálně pětkrát. „Jestli se nebojím, že se budu opakovat? Nebojím, Jednak si s Jirkou vždycky řekneme dopředu témata, o kterých se budeme bavit. A pak - tak jako zapomínám já, že jsem už některé historky vyprávěl, zapomínají i diváci, že už je slyšeli, na což je možno hřešit. Ostatně někdy je opakovaný vtip mnohem lépe přijímán než vtip nový,“ vysvětloval Radim Uzel s nadsázkou.

Na pořadu se vystřídalo několik režisérů - Marcel Bystroň, Eduard Sedlář, Vojtěch Nouzák, Adam Rezek a různě se obměňoval také štáb a jeho tvůrci. Vznikal v různých prostředích, posledním místem, kde se pořad Nikdo není dokonalý natáčel, bylo pražské kino Ořechovka. „Kino Ořechovka znám, chodíval jsem sem v mládí. Teď je samozřejmě zrekonstruované, ale pořád má nádhernou atmosféru a sladkou nostalgii starého kina. V tomto novém prostoru se mi moderuje moc dobře. Ale aby měl pořad skvělou atmosféru, musí přijít hlavně dobře naladěné publikum a sejít se skvělí hosté,“ říkal Jiří Krampol.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články