Quantcast

Nová show se Zdeňkem Pohlreichem na Primě mění název

| redakce | tiskobrázek k článku: Nová show se Zdeňkem Pohlreichem na Primě mění název

Dlouho očekávaná novinka Primy se Zdeňkem Pohlreichem se chystá vtrhnout na obrazovky. Název show se mění na Česko vaří s Pohlreichem živě. Diváci ji poprvé uvidí v sobotu 19. 10. ve 20.15 na Primě.

Rozhodli jsme se k této změně především proto, že tento název přesně vystihuje podstatu pořadu. Troufáme si tvrdit, že je to skutečně poprvé, co si budou moci fanoušci Zdeňka Pohlreicha živě, v přímém přenosu, vyzkoušet, zda jsou schopni si pod jeho vedením opravdu uvařit tu nejskvělejší večeři,“ vysvětluje změnu programový ředitel Primy Roman Mrázek.

Vařit se bude ze surovin, které jsou dostupné a blízké všem. Do každého dílu si Zdeněk Pohlreich pozve hvězdné hosty, kteří budou vařit spolu s ním a s lidmi u obrazovek. Navíc se v průběhu vysílání Zdeněk spojí přes internet přímo se dvěma vaření chtivými diváky či skupinkami diváků, kterým bude po dobu natáčení radit a sledovat, jak si vedou. Ingredience, které budete na přípravu pokrmu potřebovat, budou k dispozici týden před natáčením na webových stránkách pořadu, na televizních obrazovkách a také v supermarketech spolupracujícího obchodního řetězce.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články