Quantcast

Internet pro živnostníky a podnikatele s rychlostí až 250 Mbit/s

| redakce | tisk

UPC Česká republika prostřednictvím své specializované divize UPC Business zvyšuje rychlosti internetového připojení pro živnostníky a podnikatele. Noví i stávající zákazníci mohou od 1. listopadu 2013 surfovat rychlostí až 250 Mbit/s bez omezení objemu stažených dat. Maximální rychlost uploadu se zvýší na 25 Mbit/s.

Vyšší rychlosti downloadu a uploadu jsou rozhodující pro komfortní práci s datově velkými soubory i za předpokladu více připojených počítačů v kanceláři. V průzkumu nezávislé agentury Digimark je internet od UPC už několik let hodnocen jako nejlepší v České republice.

UPC Business představí tři nové internetové tarify - Fiber Business 70, Fiber Business 140 a Fiber Business 250. „Požadavky na rychlost připojení rostou s poptávkou po spolehlivém managementu datově náročných operací. Novými produkty potvrzujeme naše postavení jedničky v segmentu živnostníků a podnikatelů. Samozřejmě, že na základě individuální poptávky můžeme firmám a korporacím nabídnout ještě vyšší rychlosti,“ říká produktový manažer UPC Business Jiří Linhart.

Od 1. listopadu 2013 nabídne UPC Business rovněž nové tarify pevné linky s novou možností neomezeného volání za 599 Kč měsíčně. V rámci tohoto tarifu Telefon Unlimited získá klient 10 tisíc volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR. Měsíční paušály za pevnou linku přitom začínají již na 89 Kč u produktu Telefon 100 Business, který obsahuje 100 volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR a bezplatné volání na linky UPC Česká republika.

Od roku 2009 se UPC Česká republika intenzivně věnuje budování a rozšiřování služeb B2B (Business to Business), které zajišťuje specializovaná firemní divize UPC Business. K dispozici má rozsáhlou technickou platformu, jež se opírá o vlastní páteřní síť z optických vláken. Její součástí je i datové centrum.

zdroj: UPC

Reklama
Vybrané články