Eurosport si zajistil práva na Roland Garros do roku 2021
| redakce | tiskEurosport Group zahájil nové dlouhodobé partnerství s Fédération Française de Tennis (FFT) pro celoevropské šíření tenisového turnaje Roland Garros. Příslušná práva zprostředkovala MP&Silva, mezinárodní agentura pro vysílací práva.
Nová dohoda se vztahuje na živé televizní přenosy a digitální práva do roku 2021 pro všechny evropské země s výjimkou hostitelské krajiny - Francie. Nová smlouva Eurosportu garantuje exkluzivní práva na placené televizní vysílání v Evropě a také veškerá práva na 13 klíčových trzích, zejména pro Itálii a Španělsko - dvě silné tenisové země s dlouhou tradicí.
French Open bude pokračovat na televizních kanálech Eurosport a Eurosport 2, dále na PC, mobilech, tabletech a připojených televizorech ke službě Eurosport Player. Abonenti Eurosport Player budou moci i nadále těžit z multikanálového přenosu.
zdroj: Rapid TV News
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:08 Rychleji, výše, silněji - společně
20:00 Pozvánka pro pistolníka
20:20 Jitřní záře (1)
20:15 Asia Express (19, 20)
20:10 Nepřítel před branami
20:05 Katie Fforde: Osudové interview
20:30 Dôverný nepriateľ
20:10 Budujeme Slovensko II
20:30 Horná Dolná IV. (6)
20:20 Drahé tety a já