Z Jihlavy bude vysílat Regionální síť 8
| redakce | tiskJihlava a okolí se dočkají dalšího mutliplexu. Společnost České Radiokomunikace (ČRa) chystá z Jihlavy šířit signál Regionální sítě 8. Český telekomunikační úřad (ČTÚ) přidělil žadateli další vysílací kmitočet.
Regionální síť 8 může vysílat z vysílací kóty Jihlava - Rudný umístěné severně od města. Multiplex bude pracovat na K52 s horizontální polarizací a výkonem ERP 5011 Wattů z výšky 605 metrů nad mořem.
Vysílač pokryje Jihlavu a nejbližší okolí.
Obsah multiplexu a ani jeho spuštění zatím není známé.
Regionální síť 8 má v současnosti přiděleno 12 vysílačů v některých krajských městech po celé České republice.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)