Quantcast

freeSAT potvrdil rozšíření nabídky o CNBC

| redakce | tiskobrázek k článku: freeSAT potvrdil rozšíření nabídky o CNBC

Společnost UPC DTH S.à r.l., jež pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitní televize v České republice a na Slovensku, dnes potvrdil, že od 1.4.2014 rozšířil svoji programovou nabídku o kanál CNBC, nejvýznamnější televizní síť zaměřenou na ekonomické a finanční zpravodajství.

Všem zákazníkům freeSAT v České republice a na Slovensku je k dispozici v rámci balíčku freeSAT light.

CNBC představuje uznávanou světovou jedničku v ekonomickém a ve finančním zpravodajství. Poskytuje nejčerstvější informace z trhů v reálném čase, bezkonkurenční pokrytí nejnovějších událostí, hloubkové analýzy a rozhovory s kapitány průmyslu a politiky z celého světa.

Svižné a věcné ekonomické zpravodajství v pořadech jako Squawk Box, Worldwide Exchange a European Closing Bell je nutností pro vrcholové manažery, finanční komunitu a každého, kdo chce v Evropě investovat nebo chránit svá aktiva. Večer a o víkendech kanál vysílá to nejlepší ze sportu, z publicisticky, dokumentaristiky a ze zábavy včetně The Tonight Show s Jimmym Fallonem.

Těší nás, že můžeme obohatit nabídku kanálů služby freeSAT v České republice i na Slovensku o CNBC. Rozšiřujeme tím naši pestrou obsahovou skladbu o živé ekonomické a finanční zpravodajství,“ informoval Jim Helfgott, viceprezident pro marketing a obchod společnosti UPC DTH.

Jacqueline Lam, viceprezidentka pro mezinárodní distribuci společnosti CNBC, uvedla: „Naše smlouva s UPC DTH umožňuje divákům ve střední a východní Evropě sledovat nejnovější globální ekonomické zprávy a analýzy. Získají také přístup k datům CNBC v reálném čase. Poskytovatelé si uvědomují kvalitu našeho vysílání, díky čemuž se nám daří v tomto regionu expandovat.“

CNBC v nabídce nahradí BBC World News. Pro všechny trhy je k dispozici v anglickém jazyce na pozici 152 (vyžaduje satelitní přijímač s podporou HD).

Reklama
Vybrané články