CryptoBox 800 UHD

FilmBox s TOP seriály britské BBC

| redakce | tisk

V září si diváci programů FilmBox přijdou opravdu na své. Na obrazovky placené filmové stanice FilmBox Extra směřují dvě seriálové lahůdky. Diváci se mohou těšit na to nejlepší z produkce britské BBC.

PEAKY BLINDERS - GANGY Z BIRMINGHAMU
Šestidílná gangsterská sága Peak Blinders z produkce britské BBC vám pootevře dveře do podsvětí britského Birminghamu 20. let minulého století. Rozvětvená rodina Shelbyových zde založí obávaný gang nazývaný Peaky Blinders, kterému velí nechvalně známý Tommy Shelby. Jejich jméno odkazuje na zvyk nosit žiletky na svých kloboucích, což mnohé napovídá. Můžete se těšit na skvělé herecké výkony charismatického Cilliana Murphyho, Sama Neila či Helen McCroryové.

FilmBox s TOP seriály britské BBC
▲ FilmBox s TOP seriály britské BBC

Příběh i atmosféra vás vtáhnou do děje rychleji, než byste si dokázali představit. Seriál vám předestře skrytou, krvavou, ale bezpochyby působivou kapitolu moderních britských dějin. Můžete se těšit i na netradiční hudební zážitek, o který se postarali White Stripes, Nick Cave či Tom Waits.

Seriál patří mezi to nejlepší, co BBC v posledních letech vyprodukovala. O jeho kvalitách svědčí i vysoké známky od kritiků (ČSFD: 87%; IMDb: 8,4 / 10)

Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu vysíláme od 3. září každou středu vždy v 21:00 na programu FilmBox Extra.

TŘI MUŠKETÝŘI
Tři mušketýři je další britská seriálová lahůdka, kterou máme pro své diváky připravenou do zářijové vysílací struktury. Deset nedělních večerů nás budou světem šermířských soubojů, úskoků, lásky a zrady doprovázet Aramis, Porthos, Athos a D'Artagnan, krásná Constance či ďábelský kardinál Richelieu. Seriálové zpracování Dumasovy klasiky na obrazovky FilmBox Extra přichází již několik měsíců po velkolepé britské premiéře.

FilmBox s TOP seriály britské BBC
▲ FilmBox s TOP seriály britské BBC

Seriál Tři Mušketýři poběží od 14. září každou neděli ve 20.00 na programu FilmBox Extra.

zdroj: Filmbox