Ve Španělsku bude dříve ukončeno analogové vysílání
| redakce | tiskŠpanělská strategie rozvoje DVB-T (digitální terestrická televize) dostala zelenou. Dosavadní analogové pozemní vysílání bude v tomto regionu ukončeno před rokem 2010. Znamená to, že analogové šíření zde skončí o 2 roky dříve, než se původně plánovalo.
Po roce 2010 bude ve Španělsku spuštěn další multiplex. Španělská konzervativní strana chce udělit ještě dvě licence na nekódované analogové pozemní vysílání.
V dalším kvartále 2005 odstartuje nekódovaný DVB-T paket, který získá frekvence po bývalé pay-tv platformě Quiero.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)