Široká nabídka DVB-T antén

Prima Comedy Central: Od února ještě více prémiové zábavy pro dospělé

| redakce | Tiskobrázek k článku: Prima Comedy Central: Od února ještě více prémiové zábavy pro dospělé

Čeští diváci se budou moci smát více a častěji. Prima Comedy Central od začátku února dále rozšiřuje svou nabídku komediálního obsahu. Upravený program nedávno spuštěného kanálu tak bude nově obsahovat ještě více hodin oblíbených rodinných sitcomů.

Od začátku února Prima Comedy Central mění svůj profil postupným rozšiřováním hlavního zábavního programu pro dospělé diváky. Zatímco vysílací čas pořadů pro děti bude omezen, celých 24 hodin týdně (tedy 3-4 vysílací hodiny každý den) bude vyplněno populárními seriály Průměrňákovi, Taková moderní rodinka, Nová Holka nebo Svět podle Jima.

Diváci se chtějí smát celý den, a proto se Prima Comedy Central rozhodla přesunout vysílací časy seriálů Scrubs: Doktůrci a Nová holka ve všední den do odpoledních bloků.

Komediální program se bude rozšiřovat i do budoucna. V březnu představí kanál svým fanouškům epizody nových a opravdu praštěných seriálů. Ty budou vysílány přes noc a určeny především pro ponocující studenty.

Viacom zahájil vysílání Prima Comedy Central v obchodní spolupráci s FTV Prima v prosinci minulého roku za účelem zpřístupnění toho nejlepšího z legendárního obsahu mezinárodní komediální sítě českým divákům. Kanál vysílá břitké a kultovní animované seriály pro dospělé (Griffinovi a South Park) nebo hraný seriál Taková moderní rodinka. V české premiéře pak představil oblíbené sitcomy Americký táta a Svět podle Jima. Program byl při uvedení na trh doplněn tím nejlepším ze zábavního obsahu pro děti amerického kanálu Nickelodeon.

Pozemní kanál Prima Comedy Central je dostupný v DVB-T multiplexu 4 a také pro předplatitele Skylinku, UPC a O2.