Široká nabídka DVB-T antén

Den s digitálním rádiem 2 představí DAB

| redakce | Tisk

Reprezentační prodejna Českého rozhlasu Radioservis a.s. pořádá ve spolupráci s RTI cz s.r.o. akci DEN S DIGITÁLNÍM RÁDIEM 2. Dozvíte se podrobnosti o digitálním rozhlase DAB, můžete si vyzkoušet rozhlasové přijímače a jejich nové možnosti a hlavně si poslechnete digitální rozhlas na vlastní uši.

Rozhlasové přijímače bude možné zakoupit přímo v prodejně i s malým dárkem. Tato akce již proběhla v listopadu loňského roku a měla u posluchačů obrovský úspěch.
Obrázek k textu: Den s digitálním rádiem 2 představí DABObrázek k textu: Den s digitálním rádiem 2 představí DAB

Akce se koná 22. března 2016 od 10:00 do 17:00 hodin v Praze 2 ve Vinohradské ulici číslo 12, v sídle Českého rozhlasu, v reprezentační prodejně Českého rozhlasu Radioservis a.s.

Digital Audio Broadcasting (DAB) začal v České republice vysílat již v roce 2011 a dnes pokrývá zhruba polovinu obyvatel. Posluchači mohou naladit více než 30 rozhlasových stanic, mimo jiné i všechny stanice Českého rozhlasu. DAB je i zvolený standard digitálního rozhlasu používaný v několika zemích po celé Evropě, Asii a Tichomoří. V současné době vysílá 1 950 rozhlasových stanic po celém světě a celosvětově bylo prodáno více než 46 milionů DAB/DAB+ rozhlasových přijímačů.