Quantcast

JOJ Family si naladila již třetina domácností

| redakce | tiskobrázek k článku: JOJ Family si naladila již třetina domácností

Nová televizní stanice JOJ Family zahájila vysílání 5. září a do první poloviny října si ji naladilo již 34 % všech domácností v České republice. Mezi nejsledovanější pořady patří Soudní síň a Ochránci, večerům vládne Česko Slovensko má talent.

JOJ Family obchodně zastupuje na českém trhu mediální zastupitelství Atmedia, která má nyní v portfoliu 25 tematických stanic.

V září se českým divákům představila nová televizní stanice. JOJ Family zahájila své vysílání 5. září v 16:00 úspěšným pořadem Soudní síň. Během září a první poloviny října si novou televizní stanici naladilo více než 1,4 milionu domácností, což je více než třetina všech domácností v České republice.

Slovenská skupina JOJ přišla s českou mutaci televize JOJ s cílem zabránit nelegálnímu šíření obsahu stanic JOJ na českém území a zároveň nabídnout českým divákům atraktivní pořady, které jsou tolik úspěšné i na Slovensku. „Již za první měsíc vysílání JOJ Family můžeme říci, že náš cíl bojovat s nelegálním šířením slovenských televizních stanic na českém území je úspěšný. Satelitní, kabeloví i internetoví operátoři postupně nahrazují slovenskou TV JOJ právě novou televizní stanicí JOJ Family, která vznikla přímo pro českého diváka“, řekla Ivana Semjanová, marketingová ředilka v JOJ Group.

Ve svém portfoliu nabízí JOJ Family i největší společnosti na trhu jako satelitní operátor Skylink, společnost O2 nebo kabelový operátor UPC. Od října mohou nově JOJ Family sledovat také zákazníci satelitní Nové Digi TV a od 4. října je televizní stanice dostupná i v internetové Digi2GO. Vedle těchto největších operátorů je JOJ Family distribuována i celou řadou regionálních společností. JOJ Family je šířena i v celostátním multiplexu 4, který provozuje společnost Digital Broadcasting, a naladit si novou televizní stanici může až 95 % obyvatel České republiky.

JOJ Family si již během necelého půldruhého měsíce vysílání našla své diváky. Její průměrný podíl na trhu dostáhl v CS 15+ dosáhl 0,35 %. Multižánrová televizní stanice, která již svým názvem cílí na celou rodinu, si diváky získala celou řadou atraktivních pořadů.

V září se českému publiku představila JOJ Family především další řadou úspěšné talentové show Česko Slovensko má talent. Neuvěřitelná vystoupení soutěžících mohou diváci sledovat exkluzivně jen na této televizní stanici. Divácky nejúspěšnější Soudní síň přináší unikátní vhled do soudních líčení inspirovaných skutečnými příběhy a také Ochránci, další oblíbený pořad na JOJ Family, přináší reálné lidské osudy.

JOJ Family oslovuje diváky také zajímavým soutěžním pořadem Uhádni můj věk, komediálním seriálem Naši nebo seriálem z kriminálního prostředí První oddělení. Čerstvou novinkou je také kriminální seriál Za sklem, který mohli čeští diváci poprvé vidět ve středu 28. září. V jedné z hlavních rolí je obsazen oblíbený český herec Jiří Bartoška, který překvapivě představuje zápornou postavu.

Od druhé poloviny října je navíc nově pro diváky JOJ Family připraveno více českých filmů a seriálů. V neděli 16. října tak mohli čeští diváci zhlédnout československou komedii Bouřlivé víno z roku 1976 s Vladimírem Menšíkem v hlavní roli. Do programové nabídky přibude i další seriálová a filmová klasika jako Žena za pultem, Chlapci a chlapi, nezapomenutelná trilogie o rodině Homolkových, Světáci, Kdyby tisíc klarinetů a mnoho dalších.

Čeští diváci znají kromě JOJ Family také její sesterskou stanici JOJ Cinema, která se 1. srpna 2016 zapojila do měření sledovanosti. Začátek podzimní sezóny byl pro tuto filmovou stanici velmi úspěšný, a to především díky takovým velkofilmům jako Twilight sága: Rozbřesk, Unesená, Transcendence, Dítě číslo 44, Herkules: Zrod legendy, Divergence nebo Králova zahradnice. České diváky oslovuje JOJ Cinema také kvalitními snímky s českým dabingem, jenž byl navíc nedávno oceněn dokonce dvěma Cenami Františka Filipovského, konkrétně za francouzský snímek Venuše v kožichu.

zdroj: AtMedia

Reklama
Vybrané články