Quantcast

UPC zařazuje od 1. června dětský kanál Nick Jr.

| redakce | tiskobrázek k článku: UPC zařazuje od 1. června dětský kanál Nick Jr.

Nabídka digitální kabelové televize Horizon od UPC bude od 1. června rozšířena o nový atraktivní program, který potěší zejména nejmenší diváky. Jedná se o oblíbený dětský program Nick Jr., s nabídkou populárních dětských postaviček v čele s průzkumnicí Dorou, který je od této chvíle plně lokalizován do češtiny.

Od 1. června se také rozšíří nabídka televizního tarifu Komfort, ve kterém přibydou dva atraktivní programy - Travel Channel HD a NatGeo Wild HD. Oba programy budou do Komfortu přesunuty z balíčku Koktejl. Digitální kabelová televize Horizon od UPC po této změně nabízí více než 60 programů v HD kvalitě, tedy třetinu z celkových téměř 180 programů v kompletní nabídce.

Společnost UPC rozšířením programové nabídky opětovně potvrzuje své úsilí poskytovat žánrově rozmanitou a bohatou nabídku s přihlédnutím k požadavkům a představám zákazníků. Vedle obohacování nabídky o nové programy se soustředíme též na co nejvyšší podíl programů v HD rozlišení, kterých je v současnosti už více než čtyřicet. Věřím, že nově přidané programy zpestří výběr pro diváky televizní zábavy, kterou si můžou vychutnávat i v HD kvalitě,“ uvedl Martin Miller, generální ředitel společnosti UPC v České a Slovenské republice.

zdroj: UPC

Reklama
Vybrané články