Široká nabídka DVB-T antén

Námořní vyšetřovací služba - premiéra 11. řady na AXN

| redakce | tisk

Na novou detektivní sérii Námořní vyšetřovací služba (NCIS) z prostředí amerického námořnictva ve Washingtonu se mohou těšit diváci kanálu AXN od čtvrtka 5. října 2017.

Další říjnovou premiérou na AXN je kriminální thriller Nezvěstná, který milovníci dramatu a napětí mohou sledovat od 11. října 2017. Na stejném kanálu pokračuje rovněž televizní krimiseriál Námořní vyšetřovací služba New Orleans a také seriál Profil zločinu.

Krimiseriál Námořní vyšetřovací služba (NCIS - Naval Criminal Investigative Service) se odvíjí kolem týmu speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení a musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami. Navíc nesmějí brát ohled na to, jak vysokou pozici zastávají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

V 11. řadě se tým NCIS zabývá následky výbuchu. Tony cestuje do Izraele při hledání pohřešované Zivy a Gibbs a McGee míří do Afghánistánu, aby vyřešili vraždu. Nová analytička Eleanor „Ellie“ Bishop se připojí k týmu, aby pomohla s případem, který před dvěma lety předpověděla.

Námořní vyšetřovací služba - premiéra 11. řady na AXN
▲ Námořní vyšetřovací služba - premiéra 11. řady na AXN

Nová řada začíná ve čtvrtek 5. října 2017 ve 21:00 na AXN a diváci uvidí každý čtvrtek hned dvě epizody z celkových dvaceti čtyř.

Seriál je dle portálu Česko-slovenské filmové databáze (www.csfd.cz) 61. nejoblíbenějším seriálem s vynikajícím hodnocením 72 procent. „Kromě tradičního schématu vražda -vyšetřování - zatčení vraha nabízí i velmi zajímavé postavy,“ píše jedna recenzentka na csfd.cz. „Seriálové díly NCIS mají spád, mají svůj humor a mají také příjemný a akční obsah,“ uvádí se v dalším hodnocení na csfd.cz.

Další kriminálka, tentokráte z New Orleans, pohodářského a uvolněného města plného jazzu, zábavy a dekadence, pokračuje 5. října 2017 svou pátou epizodou třetí řady. Diváci se mohou těšit celkem na 24 epizod.

Nezvěstná, desetidílný seriál, který je originální produkcí sítě Sony Pictures Television, má premiéru exkluzivně na AXN ve středu 11. října ve 21:00. Reprízu bude mít v pátek 13. října ve 21:55 a v pondělí 16. října ve 22:50. Poběží do poloviny prosince 2017 a diváci jej budou moci sledovat také on-line na webu axn.cz v přehrávači AXN Player.

Drama vypráví příběh agentky FBI Emily Byrneové (Stana Katicová), která se během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu beze stopy ztratí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později ji objeví skoro utopenou v opuštěném domě kdesi v lesích. Na nic si z doby zajetí nepamatuje, po návratu domů zjistí, že její manžel (Patrick Heusinger) začal nový život s jinou ženou a její syn ji nepoznává. Nadto se dozví, že je podezřelá ze série vražd.

zdroj: AXN