Quantcast

Diskuse Televize bez hranic na Radiožurnálu

| redakce | tiskobrázek k článku: Diskuse Televize bez hranic na Radiožurnálu

ČRo 1 ? Radiožurnál vysílá každou středu až do 1. května diskusní pořad Radiofórum na téma vstup naší republiky do Evropské unie.

Moderátorka Barbora Kroužková mluví se svými hosty o tom, co se změní po našem vstupu do EU, tentokrát budou diskutovat na téma ?Televize bez hranic?.

Hosty Radiofóra budou ve středu 7. dubna člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Václav Žák a publicista Milan Šmíd.

S Barborou Kroužkovou budou mluvit mimo jiné o tom, co se skrývá za evropskou směrnicí ?Televize bez hranic?; které subjekty se jí budou muset
řídit a jaký dopad to bude mít na televizní program. Budou diskutovat o poměru evropských a amerických pořadů v našich televizích, o tom, jak kvalitní české programy naše televizní kanály vyrábějí i o dalších otázkách.

Posluchači se mohou ptát na cokoliv, co je zajímá v souvislosti s naším vstupem do EU stále na e-mailové adrese evropa@rozhlas.cz , v průběhu vysílání pak telefonicky výše uvedených hostů.

?Radiofórum? na téma ?Televize bez hranic? po vstupu ČR do EU vysílá ČRo 1 - Radiožurnál ve středu 7. dubna od 18.20 hod.

(TZ ČRo)

Reklama
Vybrané články