Pokuta 300 tisíc Kč za vysílání bez oprávnění
| redakce | tiskSpolečnost Šlágr TV, provozovatel populární česko-slovenské lidové a teleshoppingové televize Šlágr TV, provozovala televizní programy bez patřičných licencí. Rozhodla o tom RRTV.
RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním 4. zasedání konaném v tomto týdnu rozhodla, že společnost Šlágr TV vysílala programy TV Písnička, Country No. 1 a Šlágr Dechovka prostřednictvím zvláštních přenosových systémů za využití aplikací HbbTV, aniž je k tomu oprávněna.
Provozovateli proto vyměřila pokutu ve výši 300 tisíc Kč, která je splatná ve lhůtě 30 dnů ode dne právní moci tohoto rozhodnutí. RRTV zároveň uložila firmě i povinnost uhradit náklady řízení ve výši 1 tisíc Kč. Úhrada nákladů je splatná do pěti pracovních dní ode dne doručení rozhodnutí.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VI
20:00 My, občané Protektorátu (3/3)
20:20 Bratři a sestry (46)
20:15 Polabí (53)
20:10 Kriminálka Staré Město (7)
20:05 Policie Delta
20:30 Doktorka Alexandra
20:10 Mezopotámia: Vzostup miest
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (17)
20:20 Skutečné vraždy: Tři ložnice a jedno tělo (3)