O2 TV Free se přesouvá do HbbTV aplikace TV Prima

| redakce | tisk

Společnost O2 TV se rozhodla ukončit provoz svého sportovního kanálu O2 TV Free v multiplexu 4. Obsah bude divákům dále poskytovat prostřednictvím HbbTV aplikace na televizi Prima. Služba O2 TV Sport Na den bude v HbbTV na Primě dostupná od 31. března 2018.

Pro nákup denního tarifu stačí na stanici Prima stlačit červené tlačítko, najít záložku O2 TV Sport Na den a zaplatit poplatek 69 Kč na den. V rámci tohoto denního tarifu budou mít zákazníci nově k dispozici kromě O2 TV Sport také kanály O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal, a to včetně multidimenze.

O2 TV Free se přesouvá do HbbTV aplikace TV Prima
▲ O2 TV Free se přesouvá do HbbTV aplikace TV Prima

"Jsme rádi, že jsme se dohodli s 02 TV na distribuci sportovního obsahu v naší HbbTV aplikaci. Tato platforma patří mezi naše strategické komunikační kanály s velkým potencionálem růstu. Aktuálně má naše červené tlačítko zásah 1,7 milionu diváků měsíčně, a proto se divákům snažíme neustále přinášet další zlepšení. Koncem února jsme spustili inovované prostředí červeného tlačítka, které přináší intuitivní ovládání s rychlým přístupem k videobsahu," říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Na co se můžou uživatelé HbbTV aplikace televize Prima těšit? O2 TV Sport jim nabídne například exkluzivní přenosy z prestižní Ligy mistrů, nejlepší zápasy z české nejvyšší fotbalové soutěže nebo kompletní tenisový okruh WTA. Hned v neděli 1. dubna od 18.00 hodin tak diváci mohou například sledovat v rámci O2 TV Sport Na den šlágr české nejvyšší fotbalové soutěže mezi Slavií Praha a FC Fastav Zlín.

O2 TV Sport byla doposud dostupná prostřednictvím kanálu O2 TV Free v pozemním terestrickém vysílání. Fanouškům přináší špičkový sportovní obsah a v neposlední řadě umožnila stovkám tisíc domácností vyzkoušet si nejoblíbenější funkce O2 TV, jako je zpětné zhlédnutí, zastavení obrazu, nahrávání nebo kvalita obrazu v HD. Desítky tisíc z nich si také opakovaně vyzkoušely HbbTV aplikaci při sledování atraktivních sportovních přenosů.