CryptoBox 800 UHD

Jaro 2019 na TV Nova: The Voice, MasterChef i nový seriál Kameňák

| redakce | tisk

TV Nova představila programové schéma na jaro 2019. Na televizních obrazovkách diváci uvidí jak pokračování úspěšných a oblíbených seriálů, hudební i zábavní show, zbrusu nový seriál, tak nadále i důvěryhodné zpravodajství a publicistiku.

Už na začátku nového roku nasadila TV Nova premiérové díly kuchařské show MasterChef Česko, pokračování kriminálního seriálu Specialisté i nové příběhy v seriálech Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. V únoru se představí nový seriál Kameňák, který volně navazuje na filmovou sérii. Pokračovat bude reality show Výměna manželek i soutěžní show Co na to Češi. Televize připravuje další díly oblíbené dokureality série Malé lásky, divácky úspěšného kriminálního seriálu Policie Modrava a časosběrného dokumentu Holky pod zámkem.

Skupina TV Nova je od začátku svého vysílání v roce 1994 jednou z nejsilnějších televizních značek v České republice. A od začátku měření v roce 1997 je u českých diváků lídrem na mediálním trhu v podílu na sledovanosti v cílové skupině 15-54. Jejich důvěru si dlouhodobě získáváme atraktivním programovým schématem, kvalitními pořady, seriály lokální výroby, nejlepší zábavou i důvěryhodným zpravodajstvím a publicistikou. Divákům chceme nadále přinášet vše, co od nejsledovanější televizní skupiny očekávají,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny TV Nova.

Jaro na TV Nova
Každý den je na stanicích TV Nova plný atraktivního programu. Všední dny přináší nové díly oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů a reality show. Pro seriál Ulice (od 18.25) je letošní jaro klíčové. Vedle pokračování vyprávění osudů dobře známých postav, které se během třinácti let nesmazatelně zapsaly do myslí diváků, ožije Ulice i novými příběhy a postavami. Pokračuje soutěžní show Co na to Češi (od 17.30), Televizní noviny jako vždy ve 12.00, v 17.00 a v 19.30 přinesou aktuální zpravodajství z domova i ze světa, a každé všední ráno zpříjemní Snídaně s Novou.

Programové schéma TV Nova, jaro 2019
▲ Programové schéma TV Nova, jaro 2019

Pondělní večery pokračuje na TV Nova kriminální seriál Specialisté s příběhy plnými napínavé atmosféry (od 20.20). Co týden, to jeden závažný trestný čin. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Diváci se v průběhu seriálu mohou těšit i na nové herecké tváře.

Úterky a čtvrtky nezklamou. Nadále zůstávají ve znamení oblíbených seriálů a publicistických pořadů. Do Ordinace v růžové zahradě 2 (od 20.20) přinese jarní sezóna svěží vítr a přinese zpět i staré známé postavy. Z publicistiky diváci samozřejmě nepřijdou o pořad Víkend (úterý od 21.30) a Život ve hvězdách (čtvrtek od 21.30).

Středy budou opět překvapovat neuvěřitelnými příběhy a vypjatými emocemi v reality show Výměna manželek (od 20.20) a hned po nich na diváky čekají premiérové díly kuchařské reality show MasterChef Česko (od 21.30). Tentokrát o vítězi rozhoduje porota složená z michelinského kuchaře Radka Kašpárka, trojnásobného vítěze ankety Zlatý kuchař Jana Punčocháře a mladého kuchařského talentu Přemka Forejta.

Pátky přinesou nový seriál Kameňák (od 20.20), jehož děj vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Diváci se mohou těšit na Václava Vydru, Pavla Kikinčuka, Martina Dejdara, Veroniku Žilkovou, Alici Bendovou, Oldřicha Navrátila a další. Obyvatelé Kameňákova se tentokrát pokusí uspět v celorepublikové soutěži Pozitivní město roku, což s sebou přinese řadu humorných situací.

Sobotní večery, kdy si i diváci TV Nova rádi odpočinou v rodinném kruhu před televizní obrazovkou, nabídnou filmové večery. Bude se jednat například o sérii filmů Piráti z Karibiku, Rychle a zběsile, v premiéře Fantastická zvířata a kde je najít, Legenda o Tarzanovi, Bitevní loď a další. Přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření, Rady ptáka Loskutáka a Volejte Novu.

Nedělní prime time patří úspěšné pěvecké show The Voice Česko Slovensko (od 20.20). O osudu soutěžících tentokrát budou rozhodovat Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, rapper Kali a rocker Pepa Vojtek. Novým ročníkem provede vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z úspěšných a oblíbených zpěvaček - českou stranu bude zastupovat Tereza Kerndlová a slovenskou Mária Čírová. Po The Voice Česko Slovensko následuje publicistický pořad Střepiny (22.30).

Nova připravuje
TV Nova neustále investuje do svého programu a pracuje jak na nových sériích osvědčených formátů, tak na zbrusu nových pořadech. Mezi momentálně připravované projekty patří oblíbená dokureality Malé lásky. V pořadí už třetí série opět přinese emotivní příběhy maminek a jejich rodin, porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni.

Pod rukama režiséra Jaroslava Soukupa vzniklo osm nových dílů a osm nových příběhů kriminálního seriálu Policie Modrava. Zpět budou všechny oblíbené postavy a oblíbení herci: Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Jaroslava Stránská, Michal Holán i Matěj Dadák.

Skupina TV Nova připravuje také pokračování Holky pod zámkem, úspěšného časosběrného dokumentu z prostředí ženské věznice.

zdroj: Nova