Skylink: HBO Standard na půl roku jako dárek

| redakce | tiskobrázek k článku: Skylink: HBO Standard na půl roku jako dárek

Pořiďte si satelitní a internetovou televizi Skylink a získejte dárek v podobě balíčku HBO Standard na půl roku. Akční nabídka platí pro nové zákazníky od pondělí 1.7. do soboty 31.8.2019.

Podmínkou využití této nabídky je pořízení satelitní a internetové televize od Skylinku NAPLNO na www.skylink.cz/televize-naplno. Ke standardnímu balíčku pak každý nový zákazník získá i doplňkový balíček HBO Standard a to včetně aplikace HBO GO.

Pokud patříte mezi opravdové filmové fanoušky, HBO zajisté velmi dobře znáte. S balíčkem HBO Standard uvidíte ty nejnovější kasovní trháky i premiéry v televizi jako první. Navíc díky aplikaci HBO GO můžete ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty sledovat kdykoli a kdekoli.

A co diváky v následujících dnech čeká? Seriál Příběh Služebnice je tu se svou třetí řadou, která je ve znamení tiché revoluce, jenž sílí především v hlavách hlavních hrdinek a začíná prostupovat celým Gileádem. Za zmínku stojí i druhá řada seriálu Sedmilhářky a také seriálová novinka Euforie, které se těší značné divácké oblibě. Z nedělních premiér můžeme doporučit film Muž, který zabil Dona Quijota. Prokletý film Terryho Gilliama s Adamem Driverem a Jonathanem Prycem nabízí bizarní a vtipné situace, kde je těžké rozpoznat realitu a skutečnost. A něco se najde i pro ty nejmenší diváky. Louskáček a čtyři říše je velice povedený pokus od studia Disney adaptovat legendárního Louskáčka

Proč se vyplatí pořídit si televizi od Skylinku NAPLNO? Kromě výše zmíněného dárku v podobě HBO získáte kvalitní a stabilní obraz se 100% pokrytím v ČR, 91 českých a zahraničních TV programů, internetovou televizi Skylink Live TV, která je dostupná i na mobilu, tabletu, notebooku nebo PC.