Místo pro Vaši reklamu

Nové díly hororového seriálu Haunted českých tvůrců na Netflixu

| redakce | tisk

Světová on-line streamovací služba Netflix oficiálně spustila české uživatelské rozhraní s českými titulky i dabingem a součástí atraktivní nabídky TV pořadů a filmů je od pátku 11. října také druhá řada seriálu HAUNTED (včetně českých titulků).

Prvních šest epizod HAUNTED uvedených v loňském roce bylo historicky prvním seriálem z produkce amerického gigantu Netflix Original, který vznikl v české produkci a s českými tvůrci v čele s režisérem a scenáristou Janem Pavlackým.

Druhá řada seriálu Haunted (foto: Netflix)
▲ Druhá řada seriálu Haunted (foto: Netflix)

Už jen samotný fakt, že se Netflix rozhodl pro realizaci druhé sezóny je v dnešní, seriály přehuštěné době, obrovský úspěch. Samotné natáčení bylo velkou výzvou zejména díky různorodosti prostředí, kde se příběhy odehrávají. V České Republice jsme tak natáčeli scény, které se odehrávají např. v Afghánistánu, v Mexiku a na mnoha místech v USA. Pro mě osobně pak byla velmi zajímavá kombinace zahraničních herců a hereček, obsazených převážně v Londýně, kteří skvěle fungovali ve spolupráci s takovými osobnostmi jako je Zuzana Bydžovská a mnohou dalších českých hereckých talentů,“ dodal Jan Pavlacký.

Úspěch seriálu Haunted nám otevřel dveře k širší spolupráci na dalších našich projektech,“ potvrdil producent Tomáš Krejčí ze společnosti Milk and Honey Pictures.

Seriál HAUNTED bravurně kombinuje realitu s mrazivým napětím filmového hororu, divákům zprostředkovává autentické příběhy lidí, kteří zažili dramatické události často doprovázené nevysvětlitelnými a nadpřirozenými jevy. Každá epizoda má uzavřený děj, skuteční aktéři se ocitají v rolích vypravěčů, jejichž vzpomínky doplňují hrané pasáže. V druhé řadě si opět zahráli také čeští herci a herečky, například Zuzana Bydžovská.

zdroj: Netflix/2media