CryptoBox 800 UHD

HBO a HBO GO uvedou novou sérii Nový papež

| redakce | tisk

V lednu se diváci HBO a HBO Go dočkají premiéry nové italské série Nový papež. Na HBO GO si premiéru odbyde 10. ledna 2020 a o čtyři dny později ve 20:00 hodin se objeví na lineárním programu HBO (HBO HD).

O čem budou nové díly dramatické série Nový papež?

Pius XIII. je v kómatu. Po nečekané přestávce se Voiellovi podaří dosadit na papežský trůn Sira Johna Brannoxe, umírněného, okouzlujícího a sofistikovaného anglického aristokrata. Nový papež však pod zdánlivě dokonalou fasádou skrývá mnohé slabiny a tajemství.

Pius XIII. je v kómatu. Po nečekané a záhadné přestávce se Voiellovi podaří dosadit na papežský trůn Sira Johna Brannoxe, umírněného, okouzlujícího a sofistikovaného anglického aristokrata, který přijme jméno Jan Pavel III. Nový papež však pod zdánlivě dokonalou fasádou skrývá mnohé slabiny a tajemství. Záhy si také uvědomí, jak obtížné bude nahradit jeho charismatického a význačného předchůdce.

Nový papež (foto: HBO)
▲ Nový papež (foto: HBO)

Ve Vatikánu se Voiello mezitím ze všech sil snaží spravovat církev sužovanou nejen skandály - které by mohly všem předním představitelům zlomit vaz - ale i hrozbami zvenčí. Ukáže se, že Sofia a Esther jsou úplně jiné, než by se na první pohled mohlo zdát, a kardinál Gutierrez i nadále bojuje se svými vnitřními rozpory. Následně si řada věřících udělá modlu z Pia XIII., který začne ze svého nemocničního lůžka vysílat podivné zprávy. Dokud...

V režii Paola Sorrentina hrají Jude Law, John Malkovich, Silvio Orlando, Cécile De France, Javier Cámara.

zdroj: HBO