CryptoBox 800 UHD

RTVS dočasně přerušila výrobu některých pořadů

| redakce | tisk

Z důvodu zamezení šíření koronaviru zavedla RTVS v uplynulých dnech řadu preventivních opatření. Od dnešního dne až do 31.března 2020 dočasně přerušila veškerou interní plánovanou výrobu svých pořadů.

Týká se to i březnové výroby pořadů "Tajomstvo mojej kuchyne", "Zlaté časy", rodinné zábavné soutěže "5 proti 5", diskusní relace "Večer s Havranou" a "Smajlíkov". Jejich vysílání se to v nejbližších týdnech nijak nedotkne. Nové díly jsou již natočeny.

Změna programu se týká denního magazínu "Dámský klub", který Jednotka vysílá živě každý pracovní den od 12:20 hodin. S ohledem na skutečnost, že se RTVS snaží omezit externí návštěvy na minimum, nebudou nejbližší dva týdny odvysílány premiérové díly pořadu. Budou nahrazeny jejich reprízami.

Dočasně zrušené jsou i přímé přenosy druhého semifinálového kola a finále folklórní show "Zem spieva". V sobotu 14.3.2020 ve 20:30 hodin místo semifinále Jednotka odvysílá slavný film z roku 1982 "Pásla kone na betóne" a o týden později pokračování "... kone na betóne" z roku 1995.