CryptoBox 800 UHD

Lepší TV prodlužuje zpětné zhlédnutí až na 100 dní

| redakce | tisk

OTT platforma Lepší TV přichází s novinkami, které potěší všechny, kteří tráví aktuálně dlouhé dny v domácí karanténě. Tou největší je možnost sledování seriálů a dokumentů na vybraných stanicích až 100 dní zpětně.

V praxi má tak divák záruku, že pokud se mu zalíbí seriál, který již v televizi vysílá například pátou epizodu, může se bez problému začít dívat od prvního dílu.

Další novinka se týká všech nových zákazníků, kteří zvažuji vyzkoušení Lepší.TV. Kvůli aktuálnímu dění, se Lepší.TV rozhodla umožnit vyzkoušení služby až do konce dubna jen za 1 Kč. Navíc s kompletním balíčkem HBO, který kromě tří stanic HBO, také umožňuje sledování obrovské videotéky HBO OD přímo v prostředí Lepší.TV. Navíc bez jakýchkoli závazků.

V neposlední řadě se povedlo zavedení HD vysílání v zařízeních, kde doposud nefungovalo. Řeč je o přístrojích Apple, Chromecastu, internetových prohlížečích a rovněž některých modelech smart televizích.

Poslední novinkou je přidání stanice ČT3, která slibuje vysílání, které má být klidnou alternativou k ostatním programům ČT. Přináší oblíbené seriály, nostalgické komedie, tematické pořady a nový magazín o životním stylu. V 9.00, v 15.00 a v 17.00 budou magazíny s praktickými radami. Vždy v poledne pak odvysílá ČT3 zprávy, které budou společné s ČT1 a ČT24.