Quantcast

Druhá řada seriálu Jeho temné esence 17.11. na HBO

| redakce | tisk

Druhá řada seriálu Jeho temné esence bude mít premiéru v úterý 17. listopadu. Seriál bude dostupný na HBO a HBO GO. Druhá řada seriálu začíná poté, co Lord Asriel otevřel most do nového světa.

Lyra je rozrušená smrtí svého nejlepšího přítele a následuje ho do neznáma. V podivném a opuštěném městě potkává Willa, chlapce z našeho světa, který také utíká před svou komplikovanou minulostí. Lyra a Will zjišťují, že jsou jejich osudy propojeny. Kolem nich začíná zuřit válka. Navíc, paní Coulterová hledá Lyru, odhodlaná dovést ji zpět domů stůj co stůj.

Jeho temné esence (foto: HBO)
▲ Jeho temné esence (foto: HBO)

V druhé řadě se opět objeví Dafne Keen, Ruth Wilson, Amir Wilson, Ariyon Bakare, Andrew Scott, Will Keen, Ruta Gedmintas a Lin-Manuel Miranda. V novém hereckém obsazení se objeví Terence Stamp, Jade Anouka a Simone Kirby.

Seriál Jeho temné esence vznikl v produkci Bad Wolf ve spojení s New Line Cinema pro BBC One a HBO.

Producenty seriálu jsou Jane Tranter, Dan McCulloch, Joel Collins a Julie Gardner pro Bad Wolf, Philip Pullman, Jack Thorne, Tom Hooper, Deborah Forte, Toby Emmerich a Carolyn Blackwood pro New Line Cinema a Ben Irving a Piers Wenger pro BBC.

zdroj: HBO

Reklama
Vybrané články