CryptoBox 800 UHD

Nova zařadí speciál pořadu Střepiny z JIP s covidovými pacienty

| redakce | tisk | názory

V neděli 6. prosince ve 22:00 uvede televize Nova speciál pořadu Střepiny, který mapuje aktuální situaci na covidovém oddělení na IV. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Reportér Vladimír Hoť strávil na tomto oddělení tři týdny a zachytil kulminaci druhé vlny této zákeřné nemoci.

Ve dvaceti dvou minutách se diváci stanou součástí boje v první linii. Speciál je pokračováním časosběrného dokumentu Česko-19, který Nova odvysílala v druhé polovině září.

Chtěli jsme lidem ukázat, jak v současné době vypadá realita každodenního boje lékařů, sestřiček, mediků a dobrovolníků o život pacientů. Nabídneme jedinečný pohled na oddělení JIP, na které jsme měli exkluzivní přístup,“ říká ředitel zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

Speciál je složený pouze z výpovědí lidí, kteří se při své práci potkávají s touto chorobou tváří v tvář. Není doplněn o žádný komentář, aby si mohl každý divák utvořit na stávající situaci vlastní názor. Střepiny poté nabídnou diskuzi, kterou se svými hosty povede moderátorka pořadu Michaela Indráková.

zdroj: Nova

názory čtenářů