Jen blbni! - novinka z redakce vlastní tvorby Prima TV
| redakce | tiskTelevize Prima uvede 3. března večer první díl nového zábavného pořadu se Zdeňkem Izerem ? Jen blni!.
Pořad Jen blbni! svým způsobem volně navazuje na sérii Telebazarů, Kinobazarů a Pípšoubazarů. Ústřední postavou je samozřejmě Zdeněk Izer, jeho společníkem (v roli pana Pořádného) Petr Freund. I v Jen blbni! si bude Zdeněk Izer do každého dílu zvát vždy dva hosty z řad známých osobností, kteří si zahrají ve scénce a absolvují krátký rozhovor. Zároveň jim i divákům budou promítány humorné skeče s širokým tematickým záběrem. Prima TV tentokrát nakoupila zahraniční skeče (Lady Krächer), ale točí se zároveň i skeče vlastní.
Novinky spočívají především v tom, že se natáčení pořadu přestěhovalo do velkého studia, výsledek je hodně barevný, svižný a bláznivý. Přibyla i nová rubrika, tzv. ?rekvalifikační?, v níž bude Zdeněk Izer s Petrem Freundem ? s humorem a nadhledem jim oběma tak vlastními ? radit divákům, jak a na co se nejlépe rekvalifikovat po ztrátě zaměstnání. Zdeněk Izer a celý tvůrčí tým se zkrátka vydali cestou ?skečšou?. Mezi prvními hosty se objeví například Kateřina Průšová, Jana Dolejší, Dáda Patrasová, Pavel Nový, Ali Amiri nebo Ivan Vyskočil.
A jak vidí nový pořad moderátor Zdeňek Izer? ?Jde o pořad, který není svázaný žádným tématem. Ať už to dříve byly reklamy, nejveselejší scény z českých filmů nebo erotika. Teď, co si vymyslíme, to natočíme. Zkrátka ?blbneme?. A baví nás to!?
Václav Kutil, dramaturg pořadu, shrnul Jen blbni! následujícím způsobem:
?Jen blbni! v podstatě volně navazuje na ?bazarovou? řadu, ponechali jsme ty základní kameny, které mají lidi rádi. To znamená, že host sehraje scénku a pak s ním proběhne krátký minirozhovor. Ale máme jednak novou rubriku, tzv. rekvalifikační, a zatímco dříve jsme byli omezeni tím určitým jednoznačným zaměřením pořadu, teď máme široký tematický záběr. Pořad doznal i vizuální změny ? natáčíme ve velkém studiu, je barevnější, energičtější, znělky, na které se lidi můžou těšit, jsou v podstatě také samostatné skeče, takže jsme tentokrát šli do takové větší záležitosti. A doufám, že to na tom bude znát!?
Vysílání: od 3. 3. 06 cca 21.00 hod.
Periodicita: týdeník
Moderátor. Zdeněk Izer
Dramaturg: Václav Kutil
Režie: Antonín Vomáčka
Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Prima, spol. s r.o.