Ázerbajdžán digitálně do roku 2015
| redakce | tiskÁzerbajdžán plánuje přejít z dosavadního analogového pozemního vysílání na digitální (DVB-T) do roku 2015. Již v roce 2004 byla otestována technologie DVB-T v městech Baku a Abszeron. Multiplex přenášel 4 televizní kanály.
Od října 2004 se Baku na kanále 37, kde v dříve vysílal v analogovém přenosu turecký TV program Kanal-D, šířil DVB-T paket se 4 programy.
Testy ukázaly, že Ázerbajdžán by mohl rychle přejít na digitální pozemní vysílání do roku 2015. Potvrdil to mluvčí ázerbajdžánského ministerstva komunikací Aflatun Szarinov.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)