Quantcast

TV Doma: Legendární telenovela Skrytá vášeň i nové pokračování

| redakce | tisk

Slavný příběh lásky a vášně se prostřednictvím televize Doma vrací na slovenské obrazovky a v programové struktuře vystřídá neméně kultovní telenovelu Divoký anděl ("Divoký anjel").

Tři bratři, tři sestry a tři neobyčejné příběhy plné vášně, která nezůstane skryta. Kolumbijskou telenovelu Skrytá vášeň bezpochyby milují všichni - ženy pro charismatické hrdiny, muži kvůli okouzlujícím hrdinkám. A stále se k ní rádi vracejí.

Touha po pomstě, která lomcuje bratry Reyesovi za smrt milované sestry, natrefí na obrazovkách televize Doma znovu na nečekanou překážku - lásku v podobě sester Elizondových.

Telenovela Skrytá vášeň brzy na TV Doma (foto: Markíza group)
▲ Telenovela Skrytá vášeň brzy na TV Doma (foto: Markíza group)

Seriálovou legendu si budou moci diváci a diváčky vychutnávat již od pondělí 30. ledna 2023, vždy od pondělí do pátku ve 20:30 hodin, a to hned ve dvou částech za sebou.

Skrytá vášeň vzala obrazovky útokem v roce 2003 a okamžitě se stala hitem, prodala se do více než 100 zemí a zamilovali si ji i diváci na Slovensku. Věrné fanoušky si zachovala i po téměř dvaceti letech a ti se dožadovali nových příběhů. A také se dočkali: v roce 2022 americká stanice Telemundo ve velkém stylu uvedla pokračování této seriálové legendy.

Nová Skrytá vášeň se kompletně natáčela v malebném historickém městečku v Kolumbii, o krásné scenérie není nouze. Co je ovšem nejlepší, nabídku zahrát si v seriálu přijali všichni klíčoví herci známí z původní série. A to včetně přitažlivého a charismatického kubánského herce Maria Cimarra, který si tak opět zopakoval svoji legendární roli Juana Reyese.

Reklama
Vybrané články