Quantcast

ÓČKO uvádí magazín CREAM

| redakce | tisk

Hudební TV Óčko připravila pro diváky další novinku. V pondělí 2. 2. 2004 v 19 hodin bude odvysílána premiéra pořadu CREAM. Nový čtrnáctidenník bude přinášet reportáže z hudební scény (včetně okrajových žánrů), návštěvy hudebních klubů, koncertů, vernisáží, výstav, křtů hudebních nosičů a knih. Speciální rubrikou bude seriál o DJ´s. CREAM se zaměří i na filmové premiéry, zprávy ze společnosti, novinky ve světě módy, netradiční styly účesů dlouhá pomlčka prostě všechno, co zajímá mladé lidi. Chybět nebudou soutěže a ankety.

První díl nabídne rytmy orientu při návštěvě v klubu Matrix, plynule přejde do funky a rhytm and blues v klubu Radost a závěr bude patřit techno party v brněnském Boby centru. Fanoušci taneční hudby se mohou těšit na exkluzivní rozhovor s hvězdou techno scény Lukem Slaterem.

Nový magazín připravuje tzv. CREAMteam, který tvoří moderátorky Dáda a Linda. ?CREAMteam je všude tam, kde jste vy, ale i tam, kde to nestíháte! Pokud vás zajímá, co se děje ve světě mladých, máte se na co těšit,? říkají ke svému pořadu (TZ TV Óčko).

Reklama
Vybrané články