DVB-T odstartuje v další části Dolního Saska
| redakce | tiskOd dnešního úterního rána mohou digitální pozemní televizi (DVB-T) přijímat diváci v další části regionu Dolního Saska.
DVB-T multiplexy budou obsahovat programy Das Erste, Phoenix, Arte, EinsExtra, NDR-Fernsehen, WDR-Fernsehen, MDR-Fernsehen, HR-Fernsehen, ZDF, 3sat, KI.KA/ZDFdokukanal a datové služby na bázi MHP ZDFdigitext. Provozovatelé komerčních stanic se přechodu na digitální vysílání v tomto regionu neúčastní.
Pro příjem DVB-T signálů potřebuje divák set top box, televizor s digitálním tunerem či jiné podobné zařízení.
zdroj: S+K
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi