Quantcast

Souboj hitů - nový zábavný pořad České televize

| redakce | tisk

Jak obstojí nejoblíbenější české šlágry minulých let v novém střihu? Odpověď mohou diváci hledat v nové hudebně zábavné show Souboj hitů, kterou Česká televize vysílá v sobotu 29. září na ČT1 od 20.00 hod.

Kateřina Kristelová zavede diváky do světa hitů minulého století, které ovšem uslyší v úplně novém kabátě. Bude zajímavé sledovat, jak si například Petr Bende poradí s něžnou písní Jiřího Suchého, nebo co provede Katapult s písničkou Karla Kahovce a jak se Helena Zeťová převtělí do Marty Kubišové.

Hudebních vzpomínek bude samozřejmě více, a to nejen díky možnosti vidět i původní interprety v archivních záběrech, diváci uvidí také sestřih toho nejlepšího, co v minulosti hýbalo českým hudebním světem.

A protože každý souboj by měl mít i svého vítěze, bude originalitu nové interpretace určovat porota ve složení Naďa Urbánková, Petr Hapka a Ondřej Brzobohatý.

zdroj: PR ČT





Reklama




Vybrané články