Quantcast

Multiplex 24 s novým vysílačem Broumov Ruprechtice

| Tisk

Signál DVB-T2 multiplexu 24 se dostává do dalších domácností. Společnost Digital Broadcasting dnes zahájila provoz nového vysílače z lokality Broumov - Ruprechtice v Královéhradeckém kraji.

DVB-T2 multiplex 24 z vysílače Broumov-Ruprechtice pracuje na K45 v rámci jednofrekvenční vysílací sítě (SFN) s vysílači Hradec Králové - Chlum, Trutnov - Černá hora, rozhledna, Trutnov - Šibeniční vrch a Vrchlabí.


obrázek

▲ Mapa č. 1 - Pokrytí DVB-T2 multiplexu 24 z vysílače Broumov Ruprechtice (mapa: Digital Broadcasting)

Vysílač Broumov-Ruprechtice pracuje s horizontální polarizací v nadmořské výšce 874 metrů, Výkon nového vysílače je 1 kW ERP a zajišťuje pokrytí Broumova, Meziměstí, Teplice nad Metují a Police nad Metují a okolí těchto měst.

V současné době tvoří celoplošnou vysílací síť DVB-T2 multiplexu 24 celkem 78 vysílačů, které pokrývají 92,6 procent území ČR a 97,3% populace (tj. 10.163.531 obyvatel ČR).


obrázek

▲ Mapa č. 2 - Pokrytí DVB-T2 multiplexu 24 celé České republiky (mapa: Digital Broadcasting)Televizní programy, které jsou aktuálně šířeny v Multiplexu 24

Celoplošné:
Nova, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Paramount Network, JOJ Family, RELAX, REBEL, CS Mystery, ABC TV, GALERIE, KLENOT TV, SPORT 5, ŠLÁGR TV a Televize přes anténu.

Regionální (vždy v příslušných regionech):
JTV, ZAK TV, rtm plus Liberecko, V1, Info TV Brno a Jižní Morava, TV MORAVA, POLAR HD, LTV PLUS a TVS.

Rozhlasové programy:
Radio Čas, Radio Čas Rock a Radio Dálnice.

redakce

Reklama
Vybrané články