Quantcast

Liga mistrů UEFA a další ligy na Telly

| Tisk

Nejlepší světový fotbal pokračuje na obrazovkách Telly. Nově bude zařazena i Champions League, operátor odvysílá všechny zápasy, které mu umožňuje licence v rámci ČR. Telly bude i nadále nabízet všechny evropské fotbalové ligové soutěže jako doposud.

Stávající i noví zákazníci se mohou těšit na desítky živých přenosů špičkových fotbalových utkání.

Na Telly budou fotbaloví fanoušci mít možnost nově sledovat Ligu mistrů UEFA, pokračuje i nejprestižnější fotbalová soutěž Premier League, německá Bundesliga, španělská LaLiga, italská Serie A a francouzská Ligue 1 nově s hvězdným Messim.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Televizní platforma Telly (foto: Telly)

Premier League bude pokračovat na kanále Premier Sport. Zápasy prestižní Champions League UEFA bude možné naladit na kanálech Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4. Bundesliga, LaLiga a Serie A, které byli zákazníci zvyklí sledovat na kanálech DIGI Sport, se přesunou na nově vzniklé kanály Nova Sport 3 a 4.

Vlastníkem TV licence na TV kanál Premier Sport je společnost O2. Na produkci TV kanálu se bude podílet kompletní tým komentátorů a moderátorů stanice O2 TV Sport.

Fotbaloví fanoušci se vedle přenosů Champions League a pěti nejsledovanějších národních lig (Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1) mohou těšit i na přenosy anglického poháru FA Cup, holandské ligy Eredivisie nebo Evropské ligy UEFA.Fotbalové soutěže mají na Telly dlouholetou tradici. Premier League mohou zákazníci Telly (dříve DIGI) sledovat již od roku 2010, LaLigu od roku 2016 a Bundesligu a Serii A od roku 2018.

Kanály DIGI Sport ukončí svůj provoz k dnešnímu dni (13. 8. 2021) s výjimkou kanálu DIGI Sport 6, který do konce roku 2021 nabídne přenosy plochodrážních závodů Speedway Grand Prix, závody Euroformula Open a GT Open a bojové sporty Cage Warriors, Frank Warren Boxing a Professional Fighters League.

Jednání o licenčních poplatcích byla náročná, ale korektní a věcná. Jsme velice rádi, že našim klientům můžeme i nadále nabídnout špičkové sportovní přenosy fotbalových lig v kvalitě, na kterou jsou naši diváci zvyklí, a navíc jim umožnit i sledování prestižní Ligy mistrů UEFA,“ řekl Vladimír Rusnák, šéf televizního operátora Telly.

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci ostatních sportů. Na kanálech Premier Sport pokračují přenosy UFC a americké NFL. Další sporty, jako tenisové turnaje, cyklistické soutěže nebo například lyžování mohou diváci naladit na kanálech Eurosport 1 a 2.

redakce

Reklama
Vybrané články