Šířil Towercom programy bez registrace?
| Martin Vyleťal | tiskSlovenská akciová společnost Towercom může mít problém se slovenským regulátorem médií. Rada pro vysílání a retransmisi (RVR) se totiž domnívá, že tento subjekt šířil programy neoprávněně.
RVR zahájila správní řízení se společností Towercom, a.s. z důvodu možného porušení § 15a ods. 2 ZVR v souvislosti s možným provozováním retransmise bez její registrace.
Společnost Towercom je provozovatelem digitálního terestrického multiplexu (DVB-T) na Slovensku a také spoluprovozovatelem satelitní platformy Skylink na území České republiky a Slovenska.
K retransmisi (šíření) programů musí mít subjekt registraci všech programových služeb.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko