RSCC využije kapacitu na družici Ka Sat
| redakce | tiskEutelsat Communications uzavřel kontrakt s ruským satelitním operátorem RSCC (Russian Satellite Communications Company) na využívání kapacity pro broadbandové a datové služby v Rusku na novém satelitu Ka Sat společnosti Eutelsat.
Ka Sat byl vynesen v prosinci 2010 a brzy bude uveden do komerčního provozu. Prostřednictvím společnosti Skylogic bude RSCC hlavním partnerem širokopásmové služby Tooway v evropském regionu Ruské federace.
Vůbec první reálné využití družice Ka Sat v praxi představil Eutelsat spolu s RSCC na konferenci a výstavě SVIAZ Expocomm v Moskvě, který uzavřel své brány v pátek 13.5.2011.
Ka Sat bude pracovat na pozici 9°E a bude určen výhradně pro rychlý internet a datové spoje v Ka pásmu.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Neuer (1/8)
20:00 Rychlejší než smrt
20:20 Kriminálka Anděl V (15)
20:15 Řekni to psem
20:10 Recept na smrt
20:05 Inga Lindström: Jiskra lásky
20:30 Dotyk života II (2/8)
20:10 BUDUJEME SLOVENSKO IV / Kliatba hotela Baron-Kysuca
20:30 Uragán
20:20 V sedmém nebi