Digital+ ztratila 23 tisíc abonentů
| redakce | tiskŠpanělská satelitní pay-tv platforma Digital+ uzavřela první polovinu roku 2010 se 1,79 miliony zákazníků. Ve srovnání s koncem prvního čtvrtletí 2011 se jedná o pokles o 23 tisíc abonentů (1,81 milionu klientů).
23106 bývalých abonentů Digital+ přešlo na jiné platformy. Abonentů s přidanou hodnotou iPlus a Multi+ se zvýšil o téměř 40 procent.
Tržby operátora klesly o 3,8 procent. Tento pokles provozovatel služby vysvětluje poklesem počtu abonentů ve srovnání s první polovinou roku 2010 a změny struktury iPlus a Canal+ Toros.
zdroj: satelliteinfos
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (13)
20:15 Polabí (75)
20:10 Dívka na koštěti
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (2/9)
20:10 Prezidentka
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (18)
20:20 Inženýrská odysea (9)