Quantcast

FA Cup pokračuje na NOVA Sport

| redakce | tisk

Nejstarší klubová fotbalová soutěž světa, anglický FA Cup, pokračuje o prodlouženém víkendu svým třetím kolem. Do něj už naskočí i největší favorité z Premier League. A opět se máme na obrazovkách stanice NOVA Sport na co těšit.

NOVA Sport odvysílá ze třetího kola FA Cupu šest přímých přenosů rozložených do tří dnů. Jeden zápas si ale zaslouží speciální pozornost. Obhájce trofeje Manchester City si to v neděli na svém stadionu rozdá s Manchesterem United. Celek Roberta Manciniho úspěšně navazuje na úspěch z minulého ročníku a v ligové soutěži se pere o titul. A jeho největším soupeřem není nikdo jiný, než tým Alexe Fergusona.

Kluby z Manchesteru se v letošní sezoně střetly už dvakrát. V zápase anglického superpoháru Community Shield ve Wembley byli úspěšnější Rudí Ďáblové. V říjnovém měření sil v rámci Premier League ale na Old Trafford jasně dominoval klub z modré poloviny Manchesteru. Právě tehdejší vítězství 6:1 dodává nedělnímu utkání speciální náboj. Alex Ferguson určitě chystá na další bitvu o Manchester odplatu. Třetí kolo anglického poháru, ale není pouze o manchesterském derby.

V sobotu 7. ledna Vám stanice NOVA Sport nabídne tři utkání:
13:25 Birmingham City - Wolverhampton
15:55 Swindon - Wigan
18:25 Bristol Rovers - Aston Villa

V neděli 8. ledna vysíláme dvě utkání:
13:55 Manchesteru City - Manchesterem United
16:25 Peterborough - Sunderland

Atraktivní program třetího kola FA Cupu vyvrcholí v pondělí 9. ledna večer, kdy od 20:40 uvidíte utkání Arsenal - Leeds United.

zdroj: Nova Sport

Reklama
Vybrané články