JOJ HD chce vysílat přes satelit po rozšíření HD obsahu
| redakce | tiskSlovenská komerční TV JOJ hodlá vysílat svoji verzi ve vysokém rozlišení JOJ HD přes satelit. Nejprve ale chce rozšířit podíl nativního HD obsahu ve svém programu.
„Samozrejme plánujeme vysielať HD aj prostredníctvom satelitu
,“ uvedl pro portál Živé.sk mluvčí TV JOJ Jozef Gogola. Podle jeho vyjádření se tak v dohledné době nestane a není to prioritou.
JOJ HD má vysílat přes satelit po zvýšení nativního HD obsahu. „Najskôr máme ambíciu ešte viac rozšíriť ponuku programov v HD kvalite. Aktuálne vysielame najviac programov v HD v rámci domáceho trhu
,“ naznačil další plány pro web Živé.sk mluvčí televize.
Konkurenční Markíza již v HD přes satelit vysílá, většinou ale upscalovaný obsah. Veřejnoprávní RTVS své kanály v HD přes satelit nevysílá.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)