Kanál Futbol od června v nabídce Xtra TV
| redakce | tiskDne 1.6.2012 se nabídka ukrajinské placené televize Xtra TV rozšíří o nový balíček Futbol (Fotbal), který bude obsahovat televizní stanice Futbol a Futbol+. Stanice Futbol bude vysílat přenosy z fotbalového Eura 2012.
Provozovatel služby Xtra TV ISTIL TELEKOM uzavřel smlouvu se společností Media Grupa Ukraina na šíření stanic Futbol a Futbol+ v rámci Xtra TV. Smlouva je platná do roku 2015.
Balíček Futbol bude poskytován za 29 hřiven měsíčně (cca 67 Kč). Zákazníci získají balíček Futbol za výhodnějších podmínek - při objednání jednoho nebo více dalších tématických balíčků dostanou slevu. Ceny ostatních balíčků se měnit nebudou.
Xtra TV v současnosti využívá tři transpondéry na satelitu Amos 3 4°W). Programy jsou zakódovány systémem Conax.
zdroj: sat-digest.com
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Pád Třetí říše
20:20 Superlov IV
20:15 O lidech a koních (8)
20:10 Labyrint 2 (2)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:05 Anjeli strážni Emila T. Bartka
20:30 Susedia
20:20 V sedmém nebi