Quantcast

Pro Sieben Fun odstartuje v květnu

| redakce | tisk

Německá mediální skupina Pro Sibene Sat.1 rozšíří začátkem května svoji portfolio placených kanálů o novou stanici pod názvem Pro Sieben Fun. Zároveň se placený kanál Sat.1 Comedy promění v Sat.1 Emotions.

Pro Sieben Fun bude vysílat 24 hodiny denně pořady pro mladé diváky - v německé premiéře bude přinášet show, komediální formáty z Pro Sieben. Diváci se také mohou těšit na blockbustery, americké seriály, akční sportovní eventy a další.

Sat.1 Emotions - jak název napovídá - především pořady o touze, romantice a lásce. Stanice bude vysílat telenovely a v hlavním vysílacím čase seriály a filmy, částečně v premiéře.

kabel eins classics, třetí placený kanál společnosti, nebude měnit svůj profil a stále bude vysílat špičkovou televizní zábavu složenou z nejlepších filmů a seriálů všech dob a žánrů.

Všechny tři placené kanály provozovatele budou od května vysílat nejenom v SD ale také v HD kvalitě. Stanici Pro Sieben Fun bude poskytovat Telekom Deutschland ve své placené televizi. Kabel Eins Classics a Sat.1 Emotions bude v nabídkách u stávajících operátorů.

zdroj: infosat

Reklama
Vybrané články