Quantcast

ATP World Tour 1000 startuje na NOVA Sport již tuto neděli

| redakce | tisk

Série přímých přenosů ATP World Tour 1000 startuje na NOVA Sport už 11. března 2012. Turnaje začínají v kalifornském Indian Wells a o dva týdny později v Miami.

Ne nadarmo jsou právě turnaje BNP Paribas Open v Indian Wells a Sony Ericsson Open v Miami považovány za nejprestižnější z celého okruhu Masters. Rekordní je počet přihlášených tenistů, i tomu odpovídající divácký zájem. V letošním ročníku nebude chybět žádný z hráčů elitní světové dvacítky..

Tituly na obou turnajích loni získal Novak Djokovič, ve finále si jak v Indian Wells, tak v Miami poradil ve třech sadách s Rafaelem Nadalem. Srbský tenista má před svým největším sokem v žebříčku pohodlný náskok téměř tří tisíc bodů a právě letošní jaro ukáže, jestli je post světové jedničky tak neotřesitelný, jak vypadá.

Divácky velmi zajímavé jsou také zápasy Rogera Federera a Andrewa Murraye. Oba letos hrají výborný tenis, ukázali to na Australian Open i na skvěle obsazeném turnaji v Dubaji
Turnaj v Indian Wells už je rozlosovaný, a tak pokud postoupí osm nejvýše nasazených, ve čtvrtfinále by spolu hráli Djokovič a Berdych, Murray a Fish, Ferrer by se utkal s Federerem a Tsonga s Nadalem. Jenže k tomu zbývá všem favoritům zdolat mnoho překážek. Tomáše Berdycha hned ve třetím kole může čekat domácí Andy Roddick, který sice vypadl z elitní světové desítky, na nedávné exhibici v New Yorku si ale poradil s Federerem.

Maratón přímých přenosů z turnaje BNP Paribas Open v Indian Wells startuje na NOVA Sport už v neděli 11. března 2012 hodinu po půlnoci.

O týden později celý podnik vyvrcholí sobotními semifinálovými zápasy a hlavně nedělní bitvou o titul. Finále uvidíte exkluzivně v přímém přenosu na NOVA Sport 18. března 2012 od 21:10.

zdroj: Nova Sport

Reklama
Vybrané články