Pětka bude v nabídce satelitní služby Skylink
| redakce | tiskProgramová nabídka satelitní služby Skylink se brzy rozšíří o další stanici - nový celoplošný kanál s názvem Pětka. Nová televize má spustit své pravidelné vysílání v říjnu letošního roku.
O přidání Pětky do nabídky již vyjednává s operátorem služby Skylink. "O zařazení nového programu jednáme
," uvedl na dotaz webu parabola.cz Jaromír Glisník, předseda představenstva společnosti M77 Group, která službu Skylink provozuje.
Podle informací webu parabola.cz je již rozhodnuto a stanice bude od svého startu dostupná pro zákazníky Skylink. Signál má být kódován.
Pětka bude vedle satelitu vysílat celoplošně také prostřednictvím DVB-T sítě 3, kterou provozuje společnost Czech Digital Group.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Čarovné jablko
20:00 Četník v New Yorku
20:20 Zakletá jeskyně
20:15 Gump - jsme dvojka
20:10 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese
20:00 Barrandovský Silvestr 2016
20:30 Vesničko má středisková
20:10 Céline Dion na turné Taking Chances
20:30 Uragán
20:20 Všechno, co mám rád - Střihák 2019