Polská TVP Kultura již začala testovat
| redakce | tisk
Stanice TVP Kultura, polské veřejnoprávní televize TVP, již zahájila zkušební vysílání na satelitu Eutelsat W3A, pozice 7°E, kde je nyní možné sledovat promo stanice a podle informací na obrazovce bude vysílání zahájeno dne 24.4.2005 v 17:00 hodin. Testovací vysílání se pravděpodobně objeví i na satelitu Hot Bird.
TVP Kultura se bude od samého počátku starat o nerychlejší rozšíření programu mezi diváky. Program se objeví ve většině kabelových sítí v Polsku a také v nabídce paketu Cyfra+. Zatím není jasné, zda se program objeví i v nabídce kunkurenční platformy Cyfrowy Polsat.
Po oficiálním startu se kanál TVP Kultura stane i součástí zkušebního provozu DVB-T, které provozuje TVP. Na satelitu Eutelsat W3A, 7°E se zatím na kmitočtu 11,175 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 3/4 vysílá jen promo kanál TVP Kultura.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Policajt
20:20 Slunce, seno a pár facek
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Návštěvníci: Cesta do Ameriky
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (4, 5)
20:30 Slovenka roka
20:10 Família
20:30 Kukučka (5)
20:20 Hra o královnu