Široká nabídka DVB-T antén

Topfun umístil na svůj promo kanál začátky filmů zdarma

| redakce | Tisk

Společnost Topfun Media a.s., která minulý týden spustila svůj nový self-promo kanál Topfun TV, zaměřený na filmovou tvorbu, se rozhodla, že kromě filmových trajlerů, bonusových materiálů k filmům a filmech o filmu, zpestří tento kanál další novinkou.

Od příštího týdne budou mít diváci na tomto TV kanálu možnost „ochutnávat“ filmy z videotéky Topfun v podobě prvních dvou minut filmu zdarma, jedná se o jiný pohled na film, než je běžný trailer.

"Naší snahou je, aby kanál Topfun TV byl pro diváka co nejpřitažlivější, proto mu chceme nabídnout možnost sledovat začátky filmů zdarma. Pokud začátek filmu diváka zaujme a bude chtít vidět film celý, není nic jednoduššího, než tento film vyhledat ve videotéce videopůjčovny Topfun a vychutnat si jeho plnou verzi," prohlásil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl.

Diváci mohou v současné době shlédnout ve videopůjčovně Topfun filmovou novinku pod názvem „Z cizího krev neteče“. Tato krimikomedie z produkce NBC Universal popisuje snahu hlavního hrdiny Sandyho Pattersona, který se stal obětí zlodějky identit, získat svůj dřívější ideální život zpět, a to všemi dostupnými prostředky. V hlavních rolích vystupují Mellisa McCarthy a Jason Bateman.

zdroj: Topfun