Quantcast

Prima: Ano, šéfe! se dočkalo pokračování!

| redakce | tisk

Populární Ano, šéfe! se dočkalo pokračování. Pořad s názvem Už dost, šéfe na něj navazuje. Jistě potěší fanoušky populárního šéfa, které velmi často zajímalo, jak navštívené restaurace fungují s odstupem času. Prima tedy nyní tímto formátem svým divákům vychází vstříc. Už dost šéfe, je série návratových dílů s oblíbeným moderátorem formátu Ano, šéfe! Zdeňkem Pohlreichem.

V rámci každého návratu budou restaurace znovu krátce představené a díky archivním záběrům budou mít diváci možnost připomenout si některé stěžejní situace z původního natáčení. První úlohou Zdeňka bude provést revizi, nakolik byly aplikovány změny, které v rámci natáčení navrhl. Je možné, že navrhované změny vedly k celkovému rozkvětu podnikání dotyčného majitele restaurace, je však také možné, že díky jeho rezistenci se podnikání stále točí dokola. Je však také možné, že aktuální situace v restauraci se natolik liší od té, která vedla k původnímu natáčení, že bude potřeba zrevidovat původní doporučení. Při návratech jde i o to, že restaurace může o svojí nálepku se Zdeňkem a hvězdami přijít nebo dokonce získat i o hvězdičky více. Záleží skutečně na tom, jak si restaurace vedou a jestli si pod odvysílání Ano, šéfe! hvězdy uhájí nebo naopak o ně přijdou.

Prima: Ano, šéfe! se dočkalo pokračování!
▲ Prima: Ano, šéfe! se dočkalo pokračování!

Formát Ano, šéfe! se stal díky své sledovanosti a ohlasu bez nadsázky celospolečenským fenoménem. Je diskutovaný napříč sociálními skupinami, Zdeněk Pohlreich má prokazatelný vliv na změnu stravovacích návyků a na vztah restauratér - host. Nekonečné internetové diskuse o Ano, šéfe! mají místy až obsedantní charakter. Zdeněk Pohlreich je prostě silná osobnost, díky které o dramatické ale i vtipné situace není nouze.

Prima: Ano, šéfe! se dočkalo pokračování!
▲ Prima: Ano, šéfe! se dočkalo pokračování!

Diváci uvidí první z celkem šesti dílů Už dost, šéfe ve středu 30. 10. ve 21. 45 na Primě. V úvodu se fanoušci šéfa mohou těšit na restauraci Bohéma v Brně, která má novou majitelku, a která se snaží očistit pověst restaurace od původních majitelů.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články