nc+ má 2,2 mil abonentů, roste ARPU
| redakce | tisk
Polská satelitní placená televize nc+ měla v polovině roku 2014 celkem 2,2 mil abonentů, což představuje meziroční pokles o 6 procent. Informace byla uvedena ve finanční zprávě skupiny TVN, akcionáře nc+.
Měsíční ARPU (průměrný výnos z abonenta) platformy nc+ činil 67,6 zlotých (meziroční nárůst o 5 procent). Celkové výnosy ve sledovaném období dosáhly 1,072 mld dolarů (meziročně o 6% nižší).
EBITDA (zisk před odečtením úroků z úvěrů, zdaněním, odpisy a amortizací) v prvním polovině roku činila cca 21 mil zlotých (meziroční růst o 45 procent).
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko