Quantcast

Grammy Awards opět živě na ČT art

| redakce | tisk

Průvodcem diváků pondělní nocí se na ČT art stane rapper LL Cool J. Patří mu totiž moderátorský post při letošním předávání hudebních cen Grammy Awards, které ČT art, stejně jako loni, odvysílá přímým přenosem.

V pořadí již 58. ročník ceremoniálu ze Staples Center v Los Angeles, při kterém budou nejlepším zpěvákům a zpěvačkám rozdány charakteristické zlaté gramofony, uvidí diváci ČT art 16. února od 2 hodin ráno.

Letošnímu ročníku vévodí Taylor Swift, která je nominována ve většině hlavních kategorií a má šanci si odnést gramofon mimo jiné pro nahrávku roku, album roku i píseň roku. V průběhu ceremoniálu vystoupí, kromě samotné Taylor Swift, například barbadoská zpěvačka Rihanna či britská skladatelka a zpěvačka Adele.

Padesáté osmé výroční udílení hudebních cen bude moderovat herec a rapper LL Cool J. Pro české diváky bude přímý přenos simultánně překládat Dana Hábová, průvodní komentář obstará Honza Dědek. Česká televize připraví z předávání hudebních cen také zkrácený záznam, který odvysílá ČT art 4. března.

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články